Україно, молитво моя"

                     «Україно, молитво моя».

Під такою назвою 20 серпня  о 17.00  в Буському РНД відбудеться авторський концерт  відомого поета-пісняра,  заслуженого діяча мистецтв України Степана Галябарди.                   В концертній програмі братимуть участь: Тетяна Новак, Ганна і Мар’яна Грушицькі. Софія Степаник та зразковий хореографічний колектив «Енерджі». Знаний митець присвятив свою програму,  26 річниці Незалежності України, яка пройде  за сприянням голови РДА Петра Мороза.

 Квитки можна придбати  в Буському РНД.

З любов'ю до України

           З любов'ю до України

Під такою назвою в неділю, 23 липня в народному домі с. Кути  відбувся концерт присвячений захисникам України. Теплими оплесками зустріли глядачі (а їх зібралось чимало)  місцевих виконавців , які відкрили культурну програму: Андріану Прийму, Каріну Соколовську і Анастасію Свередюк.

Ще тепліше місцеві жителі зустрічали гостей патріотичного свята.  З концертною програмою завітали  учасники художньої самодіяльності Буського РНД: дует Ганни і Мар’яни Грушицьких, учасниця вокальної студії «Гармонія» Адріана Харабовська. Вони подарували глядачам душевні пісні про матір, про Україну, про вишиванку. Вражаюче, до сліз, звучала авторська пісня Ганни Грушицької «Повернись», присвячена матері, яка з молитвою на устах чекає сина з війни. Мисткиня подарувала ще кілька пісень і разом з донькою Мар’яною завершили програму піснею «Хай щастить», побажавши всім присутнім щастя в кожній родині, миру -Україні.

З виставкою вишиванок в Броди на фестиваль

Цієї неділі , 30 липня, відділ  культури та туризму Бродівської РДА проводив обласний фестиваль «Творчі умільці». На фестивалі свою колекцію вишиванок представила місцева мисткиня, директор Буського РНД Ганна Грушицька. Вона не тільки  взяла участь у виставці «Творчих умільців» , але й в концертній програмі, як гостя фестивалю. Гарячими оплесками глядачі  приймали її пісні : «За все, Всевишній, дякую тобі», «Рідна вишиванка», «Хай вам щастить». За пісенний дарунок і цікаву виставку вишиванок господарі свята  вручили на сцені запашний коровай випечений місцевою  майстринею і пам’ятний сувенір. Обмін досвідом  культурної програми і мистецькими виставками – важлива місія між сусідніми відділами культури.

 

У всеукраїнському Фестивалі - конкурсі взяв участь сімейний дует Грушицьких (м.Буськ)

10-11 червня в м. Львові відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Українська пісня - наша гордість і любов!» від Карпат до Луганська. Фестиваль-конкурс проходив в рамках «Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2017 - 2020 рр.», затвердженої рішенням сесії Львівської обласної ради 22 березня 2017 року та заходів Програми на 2017 р. Засновники Фестивалю-конкурсу - львівський гурт «Вишиванка», організатори - благодійний фонд «Люди і село», співорганізатори – ГО «Український чин», ВГО «Держава».

10 червня в Палаці мистецтв відбулось прослуховування конкурсантів, а їх налічувалось 38 учасників з різних областей України (Полтавської, Житомирської, Черкаської. Тернопільської та інш. Багато учасників було з Львівщини.

У всеукраїнському Фестивалі - конкурсі взяв участь і сімейний дует Грушицьких (м.Буськ), які стали лауреатами ІІІ премії. Гала концерт Фестивалю-конкурсу відбувся 11 червня біля пам’ятника Т. Шевченка. Бурхливі оплески глядачі дарували сімейному дуету з м. Буська за авторську пісню «Рідна вишиванка» (Г. Грушицької), а від фірми «Майола» цінні призи.

 

 

 

 

Табір «Росинка» з екскурсією в «Народну скарбничку»

В середу, в останній день весни, пришкільний табір «Росинка»  Буської школи №1 (директор Побігушко Н.Г.) відвідали приватний музей родини Грушицьких «Народна скарбничка». Діти з цікавістю слухали історію створення музею, оглядали старожитні речі наших предків. Особливо сподобалась їм вишивка, як і хлопчикам так і дівчаткам. Кожен висловлював свої побажання директору і засновнику музею Ганні Грушицькій, залишивши на згадку їх в книзі відвідувачів.

День захисту дітей – цікавий у пришкільному таборі "Росинка"

Школярі пришкільного табору «Росинка» Буської школи №1 (директор Побігушко Н.Г.) продовжили своє свято День захисту дітей  на подвір'ї Буського РНД. Дитячий конкурс  малюнка на асфальті « Мої бажання» провела художник Буського РНД Лілія Андрєєва. Діти малювали цікаві малюнки своїх бажань: поїхати на море, побудувати будинок, мати багато грошей та найбільше діти мріяли про мир і спокій в Україні. За такі гарні малюнки діти отримали від організаторів Буського РНД  надуті  жовті та сині кульки. З ними стали в ряди у вигляді жовто-синього прапора України. Таким флеш-мобом закінчилась  цікава акція в День захисту дітей проведений спільно працівниками культури і освітою. 

Директор РНД Грушицька Г. І.     

  


Дочірні категорії

Навігаційна стежка

Зараз на сайті

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Перегляди статей
52214
2011.
By: Fresh Joomla templates